Neler yeni
  • Merhaba, Arsivh.com forumu siber güvenlik ve dijital bilgi dağıtım forumudur. Hacking, web geliştirme, dijital tasarım, mobil uygulama geliştirme vb. konularda kaynaklara kolaylıkla forumda ulaşabilir, kullanıcılarla etkileşime girebilirsiniz.

Yeni profil mesajları

K
  • K A R A, Ömer adlı kullanıcının profilinde yazdı.

Ömer knk bak buna dikdiekkkekkdk

images
Moderatör bannerında değişiklik yapıldı ve profil çerçeveniz yeşile çevirildi, iyi forumlar dilerim.
  • Like
Tepkiler: RaZeR
RaZeR
RaZeR
Teşekkürler, elinize sağlık
  • Like
Tepkiler: Ömer
whatsapp uygulamasına bir mod falan oluyormu ömer adminim hani birinin storyleri indirmem lazımda meseleye girmeyim anlarsınya 😀
N3XO
N3XO
niye cevap vermiyoki artık 🙁 kanka yapma be öğrenip ne yapacan ilet işte ona ilginç meselelrdir belki merak etme fazla
mhmt7
mhmt7
@N3XO insafa geldim şaka yapıyordum tanışıklığım yok onla ama mesaj gönderirsen paylaşır belki zaten en son dün girmiş : (
  • Like
Tepkiler: N3XO
N3XO
N3XO
yazdım cevaplar umarım
  • Like
Tepkiler: mhmt7
kankam tanıdın mı beni
  • Like
Tepkiler: weknow
H
hacker0088
hacker0088 ben kanka spydan
weknow
weknow
ömer cevap vermeyebilir, önemli konuysa pm gönder ona ama buradan başka spyda hesabı falan yok diye biliyorum, karıştırmış olabilirsin hoşgeldin bu arada, spyda çok gördüm seni
Profilim saçma mesajlarla dolduğu için bu alanı sadece ben paylaşabileceğim şekilde kilitliyorum, sorusu olan benim profilime yazmak yerine forumda konu açabilir. Mutlaka yardımcı olanlar çıkacaktır. İyi şanslar.
gelen geçen sizin profilde soru sormuş bende yeni üyeyim instagram hesabı çlmam gerekiyordu hacker forumu olarak burayı bulunca geldim sevdiğim çocuğun instagramını nasıl çalarım bilgi verebilirmisiniz program vs varmı ?
  • Sad
Tepkiler: 1brahim
Ömer
Ömer
Instagram artık eskisi gibi değil, bunun programı zaten olmaz ama Python programlama diliyle geliştirilmiş araçlar vardı, Instagram güvenlik duvarı geliştikçe işe yaramaz oldular, yani kolay kolay hesap (ç)alamazsınız. Anca phishing falan belki işe yarar ama karşı tarafın aptal yada sizin ultra zeki olmanız gerekir numarayı yutması için. Kaldı ki böyle işlerle uğraşmayın ...
betül9
betül9
heralde çözüm vazgeçmek. çok karışık işler phising falan teşekkürler yinede
  • Like
selam bir oyun var ama play storeden kaldırılmış onu nasıl indirebilirim ? aynı zamanda hacklenmiş versiyonu olursa iyi olur siz kodlarla falan oyun içi hile ekleyebilirseniz
Z3R0
Z3R0
ismi bu Archer Master: 3D Target Shooting
Ömer
Ömer
sınırsız altın ve eşya hileli mod ekledim, buraya tıklayarak indirebilir ve profilimdeki "Kaynaklar" alanından benzer içeriklere de ulaşabilirsiniz.
  • Like
Tepkiler: Z3R0
Z3R0
Z3R0
teşekkürler üstadım biliyosun bu işi
  • Like
ömer adminim lucky patcheri eklemişsiniz keşke eğitim tarzı konuda ekleseydiniz forumda.
Ömer
Ömer
Android apk decompile konusuyla ilgili paylaşımım vardı diye biliyorum, Lucky Patcher için ayrı bir tane yayınlarım, takipte kalın.
  • Like
Tepkiler: grey
Geliştirici yazıyr ama ne gelistiricisiniz ? ? bu arada shadow fight hack apk için teşekürler
Ömer
Ömer
Aktif olarak bu forumda geliştiriciyim ve mobil uygulamalar, oyunlar üzerine odaklandım şuan... Rica ederim APK için, takipte kalın.
Üst Alt