Neler yeni
  • Merhaba, Arsivh.com forumu siber güvenlik ve dijital bilgi dağıtım forumudur. Hacking, web geliştirme, dijital tasarım, mobil uygulama geliştirme vb. konularda kaynaklara kolaylıkla forumda ulaşabilir, kullanıcılarla etkileşime girebilirsiniz.
VPN Free - Betternet Hotspot VPN & Private Browser [Premium]

APK VPN Free - Betternet Hotspot VPN & Private Browser [Premium] v5.19.0

No permission to download
VPN (Sanal Özel Ağ), IP adresini gizlemek ve internet sansürünü atlamak, coğrafi kısıtlamayı aşmak ve istenen içeriğe erişmek için “Soğan Yönlendiricisi” olarak da bilinen Tor proxy gibi çalışır. Ancak VPN (Sanal Özel Ağ), Tor'dan (Soğan Yönlendiricisi) çok daha hızlı bağlantı hızına ve daha iyi gizlilik ve güvenlik korumasına sahiptir.

Bir VPN'nin (Sanal Özel Ağ) üç ana özelliği:

• Gizli Tarama: Bir VPN kullanırken herhangi bir gizli tarayıcı yüklemeniz bile gerekmez. VPN'inizi açmanız yeterlidir ve tüm İnternet trafiğiniz tamamen şifrelenir. Çevrimiçi etkinlikleriniz tamamen anonimdir.
• Wifi Güvenliği: Tüm çevrimiçi trafiğiniz bir VPN aracılığıyla şifrelendiğinden, erişmeye çalıştığınız genel WiFi erişim noktası ne olursa olsun, genel Wifi risklerinden korunacak ve eksiksiz Wifi güvenliğinin keyfini çıkaracaksınız.
• Konum Spoofer: VPN, IP adresinizi gizler, böylece konumunuz maskelenir ve herhangi bir içeriğe herhangi bir yerden erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.


Betternet VPN'i Şimdi Yüklemek için:

► Web Sitelerinin ve Uygulamaların

Engelini Kaldırın Betternet ücretsiz ve sınırsız VPN kullanarak tüm uygulamaların veya web sitelerinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve Snapchat gibi sosyal ağlara veya herhangi bir yerden engellenen diğer web sitelerine erişmek için devlet sansürünü ve coğrafi kısıtlamaları atlayın!

► Anonim Bağlantı ve Gizlilik Koruması

Bir VPN kullanarak IP'niz ve konumunuz maskelenir ve etkinlikleriniz artık İnternette izlenemez. Betternet VPN hizmeti, gizlilik korumanızdır ve web proxy sunucularından daha iyidir.

► Cihazınızı

Güvende Tutun Betternet, siz halka açık WiFi erişim noktalarına veya hücresel veri ağlarına bağlıyken Android cihazınızın bağlantısını korur. Tıpkı ücretsiz bir Tor proxy'si (Soğan Yönlendiricisi) gibi çalışır, ancak daha da güvenlidir. Parolanız ve kişisel verileriniz güvende ve hacker saldırılarına karşı korunuyorsunuz.

► Hızlı Hızda anonim olarak sörf yapın

Betternet hızlıdır! Konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın ve en hızlı sunucuya bağlar. Sonuç olarak, bağlantınız diğer VPN veya proxy sağlayıcılarından çok daha hızlı olacaktır.

► Kalkan WiFi Bağlantı Noktası

Halka açık Wi-Fi noktaları, bilgisayar korsanları için mükemmel yerlerdir ve kişisel bilgilerinizi ele geçirirlerse, kimlik hırsızlığının bir sonraki kurbanı siz olabilirsiniz! Betternet VPN proxy, ağ trafiğinizi şifrelemek için gelişmiş VPN teknolojisini kullanır ve HTTPS aracılığıyla bir web sitesine bağlanmanızı sağlayarak WiFi etkin noktanız için güvenli bir kalkan sağlar.

Betternet VPN ücretsiz sürümü reklam gösterir. Sınırsız ve reklamsız VPN'in keyfini çıkarmak için premium sürüme yükseltin!
  • Like
Tepkiler: weknow
Yazar
Ömer
İndirmeler
1
Görüntüleme
147
First release
Last update
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

More resources from Ömer

Üst Alt